ΚΑΛΗ, ΛΑΜΠΕΡΗ και ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΧΡΟΝΙΑ!

Το 2017 ας φέρει ΥΓΙΕΙΑ, ΑΓΑΠΗ και πολλά,πολλά ΧΑΜΟΓΕΛΑ σε ΣΑΣ και τα παιδιά ΜΑΣ.
Καλωσορίζουμε τη νέα χρονιά με όμορφες δράσεις που καλλιεργούν νου και ψυχή, επιβραβεύουμε την προσπάθεια, τιμάμε την επιτυχία.

ΚΥΡΙΑΚΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2017—ΓΥΑΛΙΝΟ ΜΟΥΣΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ
*** Παρακολουθούμε την παράσταση “ΣΕΡΛΟΚ ΧΟΛΜΣ-ένα μυστήριο με νόημα”, ένα διαδραστικό έργο για μικρούς και μεγάλους,
με γέλιο και βαθιά νοήματα, ζωντανή μουσική, εξαιρετικές ερμηνείες και λονδρέζικα σκηνικά.

***Στο χώρο του θεάτρου,μετά την παράσταση,κόβουμε την πρωτοχρονιάτικη ΠΙΤΑ μας για να μας πάει ΤΕΛΕΙΑ η καινούρια χρονιά,και…

*** Απονέμουμε τα ΠΤΥΧΙΑ στους επιτυχόντες μαθητές μας στις εξετάσεις γλωσσομάθειας.
Η μετακίνησή μας θα γίνει με πούλμαν. ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ -14μμ και ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ -18.30μμ (Μουσών κ Σοφοκλέους-13ο-18ο Δημοτικό σχολείο).
Η αξία της παράστασης και μετακίνησής μας ανέρχεται στα 12 ευρώ.Η εκδήλωση που θα ακολουθήσει είναι ευγενική προσφορά του Κέντρου Ξένων Γλωσσών “ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ” στους εκλεκτούς γονείς και μαθητές μας.

Δηλώστε ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ έως την ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20/1/2-17….Και ελάτε να περάσουμε ΤΕΛΕΙΑ!!!